Время "Контроля" в Каменском прошло

У Кам'янському в останне відбулись збори громадської організації "Народний контроль Дніпродзержинська"

У Кам'янському відбулись ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ громадської організації "Народний контроль Дніпродзержинська" з метою приведення найменування та Статуту громадської організації до вимог чинного законодавства задля її збереження та подальшої співпраці з політичними партіями, громадськими організаціями та мешканцями міста для вдосконалення системи влади в місті. 

На ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ було прийнято ряд визначних рішень; а саме: 
1)Виходячи з положень законів України «Про декомунізацію» прийнятих Верховною Радою 9 квітня 2015 року було змінено назву громадської організації на «Сила громади м.Кам’янське» . 

Також окремі положення Статуту ГО «Сила громади м.Кам’янське» були приведені у відповідність до вимог ЗУ « Про громадські об’єднання» та Податкового Кодексу України. 
2)Метою своєї діяльності оновлена ГО визначила: 
Здійснювати контроль: - за роботою громадського транспорту; 
за роботою комунальних підприємств та комунальних закладів (отримувачів бюджетних коштів); 
за використанням шкільних благодійних фондів; 
за ефективністю використання бюджетних коштів (закупки через систему електронних закупівель PROZORRO) 
Захист прав підприємців; 
Просвітницька робота. Підняття рівня громадянської свідомості, проведення семінарів, круглих столів, зборів громадян з роз’яснення основних законодавчих засад щодо їх прав та можливостей. Створення «Школи громадського активіста». 
Участь у розробці «Стратегії розвитку м. Кам’янське» та внесення змін до статуту територіальної громади міста. 
3)Визначили кількісний склад Ради оновленої ГО з семи осіб; до якої були обрані: Іванченко Андрій Григорович, Попович Олексій Олексійович, Нестеренко Олександра Євгенівна, Демішева Олена Вікторівна, Устименко Людмила Володимирівна, Брагінець Віра Іванівна, Воронін Олександр Геннадійович

Головою ГО «Сила громади м.Кам’янське» Радою було обрано Вороніна Олександра Геннадійовича.


Зазначимо, в новый склад Ради ГО не були включені депутати міської Ради які отримали свої мандати за квотою "народного контролю" - Максим Беспальчук та Ганна Торишня.

Під час місцевих виборів 2015 року усе місто було заклєене гаслами - "Пришло время контроля" (рос.). Але як бачимо чей час контроля дуже швидкоплинно минув. Що з себе являє нова організація побачимо у майбутньому.

лого 735x400